Na Slovensku sme najväčší

a valcujeme konkurenciu

Verným zľava až do 100% z ceny prekladu!
Prekladatelia sú vyberaný výlučne s rodným jazykom!
Nebránime sa ani výhodnému barteru!
Čím viac pre Vás prekladáme, tím je cena nižšia!
Pre stabilných klientov, neúradná 1 NS zadarmo!
Pomáhame vám dosiahnuť Vaše ciele !

Ako u zubára

Väčšina našej konkurencie využije šancu zaúčtovať každý úkon navyše. Neváhajú zvýšiť cenu aj o 100% a zákazník s cenou nesmelo súhlasí. My veríme, že služba má byť úplná a cena primeraná. Preto víkendové a rôzne iné expresné príplatky účtujeme výlučne na základe voľnej kapacity. Vzhľadom na to, že máme viac ako 200 prekladateľov, je táto kapacita veľkorysá. Neváhajte a využite kvalitné služby za primerané ceny.

Ako vo fitku

Vážime si každého klienta a jeho spokojnosť je pre nás prioritou. Preto sa usilujeme o motiváciu formou rôznych benefitov. Stály klienti môžu využiť krátke neúradné preklady do 1 NS zadarmo. Čím viac naše služby využívate, tím viac zliav a benefitov Vám vieme poskytnúť. Čím viac prekladáme, tím je cena nižšia. Nechajte si vytvoriť cenovú ponuku a presvedčte sa na vlastné oči.

Ako v reštaurácií

Skúšali ste už dať preložiť rodenému Angličanovi text do slovenčiny? Mnoho agentúr sa spolieha na to, že klient si sám preklad nevie skontrolovať. U nás je kvalita na prvom mieste. Preto každé zadanie vyhotoví prekladateľ s rodnou rečou výsledného jazyka. Následne zadanie prechádza finálnou revíziou a redakčnou úpravou, ktorá je už zahrnutá v cene. Vaše zadania tak majú dokonalý výsledok.

Ako na trhu

Ak prídete s ponukou barteru, určite o tom budeme premýšľať. Ak si myslíte, že je Vaša ponuka pre nás zaujímavá, neváhajte a pokojne nás oslovte.

Do pozornosti Vám dávame našu dcérsku agentúru v Českej republike. Viac informácií hľadajte na www.apt-preklady.cz.