Cenovo dostupný

Napriek vysokému štandardu a kvalitným doplnkovým službám stojíme pevne nohami na zemi a naša cenová politika je dostupná každému. Vážime si každého klienta, či už ide o nadnárodnú korporáciu alebo jednorázový preklad súkromného listu. Klientom ponúkame ideálny pomer ceny a kvality.

Cena prekladu závisí od rôznych okolností. Ovplyvňuje ju najmä jazyková kombinácia, náročnosť a množstvo textu, úradné overenie prekladu, individuálne požiadavky, urgencia prekladu, notárske a súdne overenie, poprípade grafické spravovanie.NS (NORMOSTRANA) = 1800 znakov vrátane medzier alebo 250 slov

Preklad textu rodeným hovoriacim od 0,05 € za slovo
Úradný preklad so súdnym overením od 20 € za NS
Jazyková korektúra rodeným hovoriacim od 6 € za NS
Overenie notárom a Apostille od 10 € za A4
Profesionálna grafická úprava textu od 30 € za hodinu práce
Preklad v zaručenej konverzii od 10 € za preklad

Všetky cenové ponuky za tlmočenie pripravujeme individuálne na základe personálnych a technických podmienok. Tvorba cien je zložitejšia, a preto ju nevieme bez potrebných informácií stanoviť.

Kontakt

Všetky potrebné informácie týkajúce sa tlmočenia získate na nasledujúcich kontaktoch. Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku.

tlmocenie@prekladaj.sk
+421 903 616 551

Všetky cenové ponuky za jazykové kurzy pripravujeme individuálne na základe personálnych a technických podmienok. Tvorba cien je zložitejšia, a preto ju nevieme bez potrebných informácií stanoviť.

Kontakt

Všetky potrebné informácie týkajúce sa jazykových kurzov získate na nasledujúcich kontaktoch. Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku.

jazykovekurzy@prekladaj.sk
+421 949 088 221

Stačí vyplniť a odoslať

Vyplňte jednoduchý formulár a my Vám obratom zašleme cenovú ponuku. Nezabudnite uviesť správne všetky údaje. Nahrať môžete viac dokumentov v akomkoľvek formáte do veľkosti 10MB. Stačí už len zadať všetky špecifikácie a formulár s údajmi odoslať.