Sme tu len pre Vás

Kontaktovať nás môžete telefonicky alebo zaslaním emailu. Využiť môžete aj kontaktný formulár, poprípade formulár na vypracovanie cenovej ponuky. V prípade, ak si dohodnete termín stretnutia, radi Vás privítame aj na jednej z našich pobočiek. Tie sa nachádzajú v piatich najväčších mestách na Slovensku. Kancelárie sú vždy v širšom centre mesta s dobrou dostupnosťou parkovania a v blízkosti zastávok mestskej hromadnej dopravy. Sledovať nás môžete aj na sociálnych sieťach alebo odoberaním noviniek. Sme tu pre Vás každý pracovný deň v čase od 8:00 do 16:00 hodiny.

Náš tím

Radi Vám poradíme

Naša spoločnosť, ako v konečnom dôsledku väčšina spoločností stojí a padá na dobre zohratom tíme. Veľkú úlohu zohráva ich odbornosť, skúsenosti ale aj schopnosť prispôsobiť sa a robiť kompromisy. Podstatná je aj motivácia, či empatia, bez ktorých to jednoducho nejde. Sme hrdí na každého jedného člena tímu. Predstavujeme Vám vedúcich pobočiek, ktoré sú tu pre Vás v piatich najväčších mestách na Slovensku.

Zašlite nám správu

Ochotne odpovieme na všetky Vaše otázky. Sme vďační aj za pripomienky, podnety či užitočné informácie. Kontaktovať nás môžete aj telefonicky, v čase od 8:00 do 16:00 každý pracovný deň. Radi Vás uvidíme aj na ktorejkoľvek z našich pobočiek.