Efektívne, kvalitne a rýchlo

Všetky služby delíme do troch základných skupín. Hlavnou a najžiadanejšiu skupinou sú preklady úradných a neúradných dokumentov. V tomto prípade kladieme dôraz na vysokú kvalitu a časovú garanciu. Ďalšou atraktívnou skupinou je profesionálne konzekutívne a simultánne tlmočenie. Disponujeme vlastnou certifikovanou ISO technikou, vďaka čomu sme absolútne sebestačný. Pre vysoký dopyt zo strany klientov pripravujeme jazykové kurzy.

Preklady

Zabezpečujeme preklady úradných a neúradných dokumentov, vrátane doplnkových služieb. Kladieme dôraz na vysokú kvalitu a časovú garanciu.

Viac informácií

Tlmočenie

Poskytujeme vysoko odborné konzekutívne a simultánne tlmočenie. Disponujeme aj kompletnou tlmočníckou technikou s ISO certifikátom.

Viac informácií

Jazykové kurzy

Pripravíme pre Vás skupinové aj individuálne kurzy na mieru. Zabezpečíme odborných lektorov a spracujeme učebné osnovy podľa potrieb klienta.

Viac informácií

Stačí vyplniť a odoslať

Vyplňte jednoduchý formulár a my Vám obratom zašleme cenovú ponuku. Nezabudnite uviesť správne všetky údaje. Nahrať môžete viac dokumentov v akomkoľvek formáte do veľkosti 10MB. Stačí už len zadať všetky špecifikácie a formulár s údajmi odoslať.